Skip to content

IG: Savvylashesss

Welcome to our store

Let’s get LASHING

6027621412

Eyelash Extension Training

  • 3 Day :Lash with Savvy 🩷💜 group class!

    3 Day :Lash with Savvy 🩷💜 group class!

    Sale

    3 Day :Lash with Savvy 🩷💜 group class!

    Regular price $2,200.00 USD
    Regular price $2,500.00 USD Sale price $2,200.00 USD
    Unit price /  per 
    Sale
  • 3Day :1 on 1 Lash Course

    3Day :1 on 1 Lash Course

    Sale

    3Day :1 on 1 Lash Course

    Regular price $2,500.00 USD
    Regular price $2,800.00 USD Sale price $2,500.00 USD
    Unit price /  per 
    Sale
  • 4 Complete Online lash courses + practice kit

    4 Complete Online lash courses + practice kit

    4 Complete Online lash courses + practice kit

    Regular price $250.00 USD
    Regular price Sale price $250.00 USD
    Unit price /  per 
  • 5day lash training course

    5day lash training course

    5day lash training course

    Regular price $3,500.00 USD
    Regular price Sale price $3,500.00 USD
    Unit price /  per 
  • Lash & Brow Course💜 4days

    Lash & Brow Course💜 4days

    Lash & Brow Course💜 4days

    Regular price $2,500.00 USD
    Regular price Sale price $2,500.00 USD
    Unit price /  per 
  • Lash kit💗 includes

    Lash kit💗 includes

    Lash kit💗 includes

    Regular price $110.00 USD
    Regular price Sale price $110.00 USD
    Unit price /  per 
  • Lip + Lash bundle

    Lip + Lash bundle

    Lip + Lash bundle

    Regular price $300.00 USD
    Regular price Sale price $300.00 USD
    Unit price /  per 
  • ONLY IF YOU HAVE COMPLETED MY LASH COURSE! Complete a full set on model with one on one help and learn extra tips and tricks along the way 🎀 work on some personalized marketing to help your business really get started.

    ONLY IF YOU HAVE COMPLETED MY LASH COURSE! Complete a full set on model with one on one help and learn extra tips and tricks along the way 🎀 work on some personalized marketing to help your business really get started.

    ONLY IF YOU HAVE COMPLETED MY LASH COURSE! Complete a full set on model with one on one help and learn extra tips and tricks along the way 🎀 work on some personalized marketing to help your business really get started.

    Regular price $450.00 USD
    Regular price Sale price $450.00 USD
    Unit price /  per 
  • Only if you have taken my lash training course. 4 day lash training advanced class.If you are struggling and need some extra help. I want to offer extended training to make sure you don’t give up 💜 Advanced lash maps, mega volume, & complete 4 full sets.

    Only if you have taken my lash training course. 4 day lash training advanced class.If you are struggling and need some extra help. I want to offer extended training to make sure you don’t give up 💜 Advanced lash maps, mega volume, & complete 4 full sets.

    Only if you have taken my lash training course. 4 day lash training advanced class.If you are struggling and need some extra help. I want to offer extended training to make sure you don’t give up 💜 Advanced lash maps, mega volume, & complete 4 full sets.

    Regular price $1,600.00 USD
    Regular price Sale price $1,600.00 USD
    Unit price /  per 
  • Savvy bonder

    Savvy bonder

    Savvy bonder

    Regular price $20.00 USD
    Regular price Sale price $20.00 USD
    Unit price /  per 
  • Savvy Cleanser

    Savvy Cleanser

    Savvy Cleanser

    Regular price $12.00 USD
    Regular price Sale price $12.00 USD
    Unit price /  per 
  • Savvy lash glue

    Savvy lash glue

    Savvy lash glue

    Regular price $15.00 USD
    Regular price Sale price $15.00 USD
    Unit price /  per 
  • Savvy lash tweezers

    Savvy lash tweezers

    Savvy lash tweezers

    Regular price $12.00 USD
    Regular price Sale price $12.00 USD
    Unit price /  per 
  • Savvy Primer

    Savvy Primer

    Savvy Primer

    Regular price $15.00 USD
    Regular price Sale price $15.00 USD
    Unit price /  per 
  • •3 week fill

    •3 week fill

    •3 week fill

    Regular price $95.00 USD
    Regular price Sale price $95.00 USD
    Unit price /  per 
  • •Full set 💜

    •Full set 💜

    •Full set 💜

    Regular price $150.00 USD
    Regular price Sale price $150.00 USD
    Unit price /  per 

Subscribe to our emails

Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • Mastercard
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Venmo
  • Visa
© 2025, SavvyLashesss Powered by Shopify
  • Choosing a selection results in a full page refresh.
  • Opens in a new window.